DNA produkcji BALTIC UNITED:
Nasza firma to miejsce gdzie tradycja i doświadczenie łączy się z doskonałością i prostotą darów morza. Naszym zadaniem jest nie zepsuć natury i dostarczyć konsumentom produkty, najlepszej jakości, spełniające najwyższe parametry sanitarne i zdrowotne.
Slider
Slider
Marki własne RYBY ŚWIATA
„Ryby świata” to nasza marka, którą znakujemy produkty mrożone typu PREMIUM. Surowiec, który używamy do produkcji pochodzi do stałych, sprawdzonych dostawców z Polski i zagranicy. W naszym zakładzie jest poddawany skrupulatnej kontroli jakości.
Proces produkcyjny jest tak zaplanowany aby zachować najwyższą świeżość i jakość produktów mrożonych.
Marka „Ryby świata” to produkty naturalne pozbawione dodatków chemicznych.
Slider
Slider
Marki własne PAN ŚLEDŹ
„Pan Śledź” to nasza linia produktów solonych i marynowanych wyrabiana z najwyższej jakości śledzia bałtyckiego oraz atlantyckiego pochodzącego z Islandii i Norwegii.
Receptury oraz technologia produkcji to konsekwencja rodzinnej wielopokoleniowej tradycji. Unikalne produkty opierają się na regionalnej pomorskiej kuchni oraz kulturze kulinarnej Kaszub.
Aby nadążyć za zmieniającymi się preferencjami smakowymi współczesnych konsumentów, nieustannie pracujemy nad rozwojem marki „Pan Śledź” w naszym zakładowym laboratorium.
Slider
Slider
Ikra z Gromadnika „MASAGO”
Nadążając za zmieniającymi się gustami kulinarnymi uruchomiliśmy w naszym zakładzie unikalną produkcję w skali kraju: mrożona ikra z gromadnika. MASAGO to świetny dodatek do SUSHI jak i różnego rodzaju sałatek i przekąsek.
Receptura oraz proces produkcyjny jest nadzorowany i kontrolowany przez naszych koreańskich partnerów aby zapewnić azjatycki charakter produktu oraz jego wyjątkowość na rynku..
Slider
Slider

Unia Europejska - Europejski Fundusz Rybacki

Image is not available

Firma Baltic United Andrzej Trylski Sp.K. korzysta z pomocy środków Europejskiego Funduszu Rybackiego w ramach Programu Operacyjnego „Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013”.

Do tej pory udało nam się zrealizować trzy projekty:
Operacja współfinansowana przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniająca inwestycje w zrównoważone rybołówstwo, realizowana w ramach środka 2.5
.
„Inwestycje w zakresie przetwórstwa i obrotu", objętego osią priorytetową 2 „Akwakultura, rybołówstwo śródlądowe, przetwórstwo i obrót produktami rybołówstwa i akwakultury”

2012: Tytuł projektu „Uruchomienie zakładu przetwórstwa ryb Baltic United Andrzej Trylski Spółka Komandytowa”

2014: Tytuł projektu „Zakup maszyn i urządzeń dla zakładu produkcyjnego Baltic United Andrzej Trylski Spółka Komandytowa”

2014: Tytuł projektu „Dalszy wzrost konkurencyjności Baltic United Andrzej Trylski Spółka Komandytowa”
.

Slider